X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda

Myelyapım, başta Eticaret olmak üzere doğalgaz teknolojileri sektörünün ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini maksimum düzeyde karşılamak ve profesyonel anlamda çözümler üreterek hizmet sunmak amacıyla faaliyete geçmiştir. 

Doğalgaz teknolojileri alanında yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile Sıcak Hava Üretci, Seramik Radyant, Borulu Radyant, uluslararası ve yerli cihaz ile diğer tüm ürünlerle hizmet alanlarında, her bütçeye uygun çözümler sunmaktadır.

Myelyapım; kuruluşunda tamamen yerli hizmet faaliyetlerini benimsemişse de, Ağustos 2018 tarihi itibari ile, alt yapı ve otomasyon sistemlerini sıfırdan oluşturarak, uluslararası faaliyet göstermeye başlamıştır.

Myelyapım; ülkemizin Doğalgazlı teknolojileri alanında ihracat açığının farkında olarak hiçbir yatırım, teşvik ve maddi/manevi destek almaksızın, doğalgaz teknolojileri ve ürün hizmetler sunan tüm firma, kurum ve kuruluşların, uluslararası düzeyde ticaret yapmasını kolaylaştıran ve bu ölçüde ülkeye döviz akışına yardımcı olacak, Projeler geliştirmiştir. 

Doğalgazlı  konusunda, uzun zamandır edinmiş olduğumuz sektörel bilgi birikimi ve tecrübe ile, tamamen kullanıcı odaklı, etkileyici ve ilgi çekici görsel tasarım ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş projeler ile, nokta atışı çözüm sağlamaktayız. Cihazlarımızda olabilecek tüm varyasyonları ve ince detayları düşünerek, buna göre üretim yapmaktayız.

Sorunsuz Hizmet - Sürekli Destek

Myelyapım ürünlerinden herhangi birine sahip olduğunuzda, sıfır sorun – kaliteli hizmet almış olursunuz. Tüm ürün ve hizmetlerimizin her zaman arkasında olduğumuzu, herhangi bir durumda dilediğiniz zaman destek ve yardım alabileceğinizin bilincinde olursunuz. Müşterilerimizin yaşadığı sorunları hızlı bir şekilde çözmek ve destek sağlamak, önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet

Tüm ürün ve hizmetlerimizde, piyasa şartları ve koşulları göz önünde bulundurularak, hizmet içeriği ve nitelikleri ile birlikte değerlendirme ile, olabilecek minimum fiyat politikası uygulanmaktadır. Böylelikle, kaliteli ve sorunsuz hizmete en ekonomik fiyatlarla sahip olursunuz.

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Top